| Bahan perumahan | ADC12 Die cast aloi aluminium |
| Saiz | Φ90xL130mm |
| Warna perumahan | Hitam, Putih, Perak/kelabu |
| Sumber cahaya | LED COB (Jenama: Osram/Citizne/Philips |
| warna | Putih hangat, putih neutral, putih sejuk |
| Kelvin | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K |
| Cri | 80+,90+,97+ |
| Kecekapan bercahaya | 130LM/W @CRI90 |
| Sudut rasuk | 24°,38°,60° |
| Boleh laras | Putaran 350° berterusan dan pangsi 90° |
| Watt | 20W/25W/30W/40W |
| Voltan | AC200-240V/ AC90-130V |
| Dimming | Dali, Triac, 0/1-10V, DMX, Rf, Zigbee |
| Pemandu | Pf>0.95 Pemandu semasa berterusan terpencil tanpa kelipan |
| Penyesuai trek | 1/3 Fasa Penyesuai Universal |
| Jaminan | 3 tahun, 5 tahun |
♦ 350 ° Berputar mendatar dan 90 ° Vertikal Tiltable
♦ CRI Tinggi: CRI80+, 90+,97+
♦ Pemandu berkualiti baik, Tridonik, Boke Flicker-Free, Pf>0.95
♦ Penyesuai trek: 6/4 wayar 3 fasa, 4/3/2 wayar 1 pai
♦ Kecekapan bercahaya yang tinggi: 90-140LM/W @CRI80
♦ Watt: 10W, 15W, 20W, 25W, 30W, 35W, 40W
♦ Optik: Reflektor aluminium, Lensa ugr<19




