| Housing materials | ADC12 Die cast aluminum alloy |
| 크기 | Φ90xL130mm |
| Housing color | 검은색, 하얀색, Silver/Grey |
| 광원 | COB LED |
| 색상 | Warm white, neutral white, 시원한 흰색 |
| Kelvin | 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K |
| 크리 | 80+,90+,97+ |
| Luminous efficiency | 100-140lm/W @CRI90 |
| 빔 각도 | 15°,24°,38°,60° |
| 조절할 수 있는 | Continuous 350° rotation and 90° pivot |
| Wattage | 20W/25W/30W/40W |
| 전압 | AC200-240V/ AC90-130V |
| 디밍 | DALI, TRIAC, 0/1-10다섯, DMX, RF, ZigBee |
| Driver | PF>0.95 flicker-free isolated constant current driver |
| Track adapter | 1/3 phase universal adapter |
| 보증 | 3 연령, 5 연령 |
♦ High CRI: CRI80+, 90+,97+
♦ Good quality driver, Tridonic, BOKE flicker-free, PF>0.95
♦ Track adapter: 6/4 wire 3 단계, 4/3/2 wire 1 phae
♦ High luminous efficiency: 90-140lm/W @CRI80
♦ Wattage: 10W, 15W, 20W, 25W, 30W, 35W, 40W
♦ Optics: Aluminum reflector, Lens UGR<19




